Site Rengi


Güvenlik Kamera Sistemleri

Anasayfa » Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri

İstenmeyen olayların gelişimini önceden belirleyebilmek  olay anını takip edebilmek  kayıt altına almak ve olay sonucunda kamera sisteminde bulunan kayıtları inceleyebilmek için kullanılan sistemlere kapalı devre kamera sistemleri  (CCTV) denir. Sistem içerisinde kameralar kayıt cihazları besleme üniteleri hardiskler  monitörler  altyapı alarak kablolama sistemi bulunur .sistemin yapılacağı yere önceden keşif yapmak doğru etkin hızlı çalışmada önemlidir.

Günümüz teknolojisinde ultra turbo HD kamera teknolojisini kullanarak müşterilerimize yaptığımız işlerde güven vermekteyiz bunun yanında  IP sistemler hareketli kamera sistemleri de kullanmaktayız.

Güvenlik Kamera Çeşitleri

Satın alınacak olan güvenlik kameralarını ihtiyacınıza yönelik inceleyerek, size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Artan ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda, gelişen teknolojimiz ile donatılan güvenlik kameraları artık kaliteli görüntü sağlayan HD ürünler olarak da karşımıza çıkmaktadır. Her an ve her yerden izleyebileceğiniz kamera modellerimizin yanında 360 derece görüş sağlayan özellikleri de mevcuttur.

Sensörlü modelleriyle caydırıcılık sağlayan özelliğiyle kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Nam Elektronik olarak Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Kamera çeşitlerimizi aşağıda sizler için sıralıyoruz.

Güvenlik Kamerası Neden Kullanmalıyız?

Yaşadığımız mekanlarda değerli eşyalarımızın ve önemli belgelerimizin yanında verilerimizde bulunmaktadır. Hırsızlık gibi olumsuz olaylar ise karşımıza çıkabilmekte ve bizleri maddi, manevi zararlara uğratabilmektedir. Hırsızlığa karşı en etkin çözümlerden biri olarak karşımıza çıkan Güvenlik Kameraları oluşabilecek zararları engellemek için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenlik kameraları sayesinde herhangi bir olumsuzlukta suçluyu tespit edebilir ve gerekli cezalandırmalar için güvenlik birimlerine sağlıklı görüntüler verebilirsiniz.

KAMERA SEÇENEKLERİMİZ