Site Rengi


Personel Takip Sistemleri

Anasayfa » Personel Takip Sistemleri

PERSONEL DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ

Personel devam kontrol sistemleri (PDKS) çalışan personelin işe giriş çıkış mola saatlerinin yazılım üzerinden kayıt altına alındığı günlük haftalık aylık raporlamaların oluşturulduğu yazılım ve bilgisayar üzerinden yönetilebilen elektronik bir sistemdir. Bu sistemde beklenen amaç personelinizden tam zamanlı maksimum verim almaktır. Günümüzde artan iş gücü ile birlikte personel devam takip kontrol sistemlerine duyulan ihtiyaçta artmaktadır. Yazılım tabanlı olan sistemlerimizde otomatik veri yedekleme özeliği sayesinde herhangi bir arıza oluşması durumunda yedeklerden eski verileri tekrar yükleyebilirsiniz. Program içerisinde istenildiğinde mail gönderme özeliği bulunmaktadır. Bu özelliğin kullanılmaya başlaması ile sistemde bulunan raporlamalar mail adresinize otomatik olarak iletilerek daha kolay takipler sağlamaktadır.

Fabrikalarda plazalarda askeri alanlarda hastane ve otellerde işyerleri kamu ve özel kuruluşlarda kullanılan bu sistemler işverene idareciye büyük kolaylık sağlamaktadır.

Parmak izi geçişi göz retina tarama sistemi kartlı giriş sistemi gibi birçok alternatifi vardır. Personelin izin mesai puantaj gibi işverene ait iş ve evrakta azalmasına yardımcı olur. Sistem sayesinde kim saat kaçta işe gelmiş kaçta çıkmış molalara düzenli çıkmış mı yıllık izinleri kullanmış mı gibi personel ile ilgili birçok sorunun cevabı hazırdır.